Sünnet için Palyaço

SÜNNET İÇİN PALYAÇO

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız. Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre Balon süsleme, Tül süsleme, Ses sistemi, Sahne, Sihirbaz, Tahta bacak, Karagöz Hacivat, Pamuk şeker, Pop corn, Masa sandalye süsleme, Mekan süsleme ve sünnet çocuğunun fotoğrafının olduğu özel baskılı balon da yapabiliriz. Sakarya palyaço kiralama ekibi olarak uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bizimle iletişime geçin.

 

SÜNNETTE PALYAÇO OLMALI MIDIR?

Çocuğunuzun bu özel gününde güzel bir anısının olmasını istiyorsanız bu hizmetlerimize ve animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız. Sakarya palyaço kiralama ekibi olarak en iyi şekilde sizlere hizmet vermek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 

SÜNNET İÇİN PALYAÇO OLMALI MIDIR?

Sünnet organizasyonunuzun nerde olacağı ve size bu hizmetlerimizden hangilerini sağlayacağımız hakkında önceden görüşüp sizler için en uygun fiyatı tarafınıza iletiyoruz.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.