Referanslarımız

Sakarya'da animatör tedariği konusunda hep daha iyiyi, daha kaliteli işleri hedefleyen Sakarya Palyaço Ekibi olarak, Palyaço ve Animatöre ihtayaç duyulan tüm organizasyonlarınızda 1 numaralı iş arkadaşınız oluyoruz. Sakarya Palyaço ekibi olarak yaklaşık 7 yıldır profesyonel olarak hizmette olan Adafest Animasyon ekibi ile iş birliği içinde çalışmaktayız. Sakarya'daki birçok düğün ve toplantı salonlarından restaurantlara, açılış organizasyonlarından doğum günlerine kadar palyaço ihtiyacı duyulan tüm alanlara hizmet vermekteyiz. Animatör hizmetiği sunduğumuz mekan ve alanların bir kısmı aşağıdadır.

 

İstanbul Koç Üniversitesi

Sakarya, Serdivan, Tunatan

Sakarya, Kırkpınar, Maja

Sakarya, Bahçe Saray Düğün Salonu

Sakarya, Beyaz Gül Düğün Salonu

Sakarya, Nehirland

Sakarya, Adapazarı, Öğretmen Evi

Sakarya, Karaman Yolu, Four Leon

Sakarya, Hendek,ParkShop

Sakarya, KİPA AVM

Sakarya, Uzun Çarşı, Balıklı Sümer Mağazaları

Sakarya, Hendek, Kupa Yemek

Sakarya, Sapanca, Eren Yemek

Sakarya, Söğütlü, Nazar Düğün Salonu

Sakarya, Erenler, Seçkin Otel

Bolu, Sarot Termal Otelleri

Sakarya, Geyve, Gültekin Düğün Salonu

Sakarya, Adapazarı, Akıl Küpü Kreşi

Sakarya, Adapazarı, İlk Adım Kreşi

Sakarya, Adapazarı, Pafuli Kreşi

Sakarya, Serdivan, Mehmet Zorlu İlköğretim Okulu

Sakarya, Altınova, Bahçelievler İlköğretim Okulu

Sakarya, Erenler, Güneş Koleji

Sakarya, Adapazarı, Orhan Gazi İlköğretim Okulu

Sakarya, Serdivan, Şehit Ali Borinli İlköğretim Okulu

Sakarya, Evin Park Restaurant

 

Ve daha niceleri…

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.