Piknik için Palyaço

PİKNİK İÇİN PALYAÇO 

Piknik organizasyonlarında sizler ortamın güzelliğini ve tadını çıkartırken animatör palyaçolarımız çocuklarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirirler. Çocuklarınızın mutluluğu ve sizin rahatlığınız açısından animatör palyaçolarımız hizmetinizdedir.

 

PİKNİKTE PALYAÇO OLMALI MI?

Piknik organizasyonlarında sizin için düzenlediğimiz aktivitelere katılırken çocuklarımızı animatör palyaçolarımıza güvenle emanet edebilirsiniz. Hem sizin hem de çocuklarınızın kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyacınız olacaktır.

 

PİKNİKTE PALYAÇO FİYATLARI NEDİR?

Organizasyon gününden önce animatör palyaçolarımızın sizlere nasıl bir hizmet vereceği ve ne kadar bir süre sizlerle kalacağı hakkında görüşme sağlayıp Sakarya palyaço ekibi olarak en uygun fiyatları tarafınıza iletiyoruz.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.