Hediye Servisi için Palyaço

HEDİYE SERVİSİ İÇİN PALYAÇO

Sakarya palyaço kiralama ekibi olarak çocuklarınızın en mutlu günlerinde, onları şaşkına çevirecek ve son derece heyecanlandırarak önceden planlayıp teslim aldığımız hediyesini kapıya kadar getirip çocuğunuza teslim ediyoruz ve unutmuyoruz ki Sakarya Palyaço kiralama ekibi size eniyilerini sunmaya devam ediyor.

 

HEDİYE SERVİSİ İÇİN PALYAÇO NASIL KİRALANIR?

Şirketlerimizle yaptığınız görüşmeler neticesinde hediyenin teslim edileceği yerin tespiti, saat aralığı belirlenerek size uygun bir çalışma düzenlenir.

 

HEDİYE SERVİSİ İÇİN PALYAÇO KİRALAMA KİRALAMA FİYATI

Sakarya palyaço kiralama ekibi olarak size en uygun fiyat uygulamasını yapabilmemiz için fiyat belirlenmesi yaparken hediyenin teslim edileceği yerin uzaklığı en önemli faktördür.

Detaylar için bizi arayın.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.