Doğum Günü İçin Palyaço

DOĞUM GÜNÜ İÇİN PALYAÇO

Doğum gününde palyaçolar çocukların eğlenmesi ve bir arada uyum içinde anlaşmalarını sağlarlar. Palyaçolar yanlarında oyun için materyaller, yüz boyası, ve sosis balon getirirler. Müzikli ya da müziksiz oyun oynatıp aynı zamanda mekan’ın süslemesini de yapabilirler.

Sakarya palyaço ekibi olarak profesyonel animatör palyaçoları hizmetinize sunmaktayız.

 

DOĞUM GÜNÜ İÇİN PALYAÇO NEDEN OLMALI ?

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

Çocukların vaktini dolu dolu geçirmesi, güzel bir anı yaşamaları için profesyonel animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

 

DOĞUM GÜNÜN’DE PALYAÇO FİYATI NEDİR ?

Organizasyonunuz da animatör palyaçolarımızın ne kadar kalacağı ve sizlere nasıl bir hizmet vereceğimiz hakkında organizasyon gününden önce görüşme sağlayıp en uygun teklifi Sakarya palyaço ekibi tarafınıza sunuyoruz.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.