Çizgi Film Karakterlerimiz

KARAKTERLERİMİZ

Balerin kız, Korsan kız, Charlie Chaplin, Kovboy, Zorro, Hippie, Ay Savaşçısı, Sindirella, Elsa, Mask, Pamuk Prenses, Batman, Kırmızı Başlıklı Kız, Melek, Superman, Mickey Mouse, Buggs Bunny, Daltonlar, Red Kit ve Pinokyolardır. Bütün Maskotlarımız hizmetinizdedir.

 

KARAKTERLERİMİZ NEDEN OLMALI?

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır. Bu sayede maskotlarımız gerekli iletişimi sağlayıp bulundukları ortamda herkesin ilgisini çekerler. Daha kaliteli bir hizmet için Sakarya Palyaço ekinin tercih edin.

 

KARAKTER FİYATI NEDİR?

Maskotların fiyatı içeriğine bağlı olarak ne kadar hizmet vereceğimize ve kaç adet maskot istediğinize bağlıdır. Bizimle iletişime geçtikten sonra sizler için en uygun teklif tarafınıza sunulacaktır.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.