Broşür Dağıtımı için Palyaço

BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN PALYAÇO

Açılış organizasyonlarınızda ve mağaza açılışlarınız da Palyaçolar müşterilerinizle eğlenceli bir şekilde iletişim kurup sizlere yönlendirirler. Ayrıca ses sistemi, Dj, ve Broşür baskısı içinde hizmet verebiliyoruz. Sakarya palyaço kiralama ekibimizle birlikte sizler için bütün hizmeti sunuyoruz.

 

BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN PALYAÇO OLMALI MIDIR?

Broşür dağıtımının olmazsa olmazlarından biri Palyaçodur. Palyaçolar broşür dağıtımı yaparken bir yandan da insanların ilgisini çeker ve markanızı tanıtır.
Eğlenceli bir organizasyon istiyorsanız Sakarya palyaço kiralama ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN PALYAÇO FİYATI NEDİR?

Broşür dağıtımın da animatör palyaçonun sizlere nasıl bir hizmet vereceği ve organizasyonunuzun ne kadar süreli olduğu hakkında organizasyon öncesinden görüşme sağlayıp Sakarya palyaço kiralama ekibi olarak en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.