Açılış İçin Palyaço

AÇILIŞ İÇİN PALYAÇO

Palyaçolarımız sadece yüz boyası ve dans etkinlikleri yapmazlar. Açılışlarda kurumu ya da mağaza adını ön plana çıkartır aynı zamanda müşterilerinizin eğlenceli bir alışveriş yapmasını sağlarlar.
Açılış organizasyonunuzda animatör palyaçolarımız hem dans edecek hem de broşürlerinizi dağıtacaklardır. Güzel, eğlenceli ve kaliteli bir açılış istiyorsanız Sakarya palyaço kiralama ekibini tercih edin.

 

AÇILIŞTA PALYAÇO NEDEN OLMALI?

Açılışlarda palyaçolar olmazsa olmazlardandır. Açılışta balon süsleme,yapacağınız tanıtım ne kadar önemliyse palyaçolarda biro kadar önemlidir. Açılışta palyaço olması demek iletişiminizin daha güçlü, neşeli geçeceği  anlamına gelir.

 

AÇILIŞTA PALYAÇO FİYATI NEDİR?

Açılışta animatör palyaçomuzun size nasıl bir hizmet vereceği ve organizasyon saati ile ilgili öncesinden sizlerle iletişim sağlayıp Sakarya palyaço kiralama ekibi olarak en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sumuyoruz.

Şef Palyaço

Mikrofon kullanmayı bilen daha kalabalık kesime hitap edebilen yaptığı aktivite ve eğlencelerin üst düzey olduğu giyiminin kostüm ya da sivil olabilen aynı zamanda ekip arkadaşlarını da yönlendirme kabiliyetine sahip tecrübeli animatördür.

Sünnet İçin Palyaço

Çocuğunuzun bu mutlu gününde sizlerin ve arkadaşlarının eğlenceli, dolu dolu vakit geçirmesi için animatör palyaçolarımıza ihtiyaç duyacaksınız.

Çizgi Film Karakterlerimiz

Çocuklar sevdikleri kahramanları karşılarında gördükleri zaman çok mutlu olur ve çok sevinirler. Açılışlarda, sünnet ve cemiyetlerinizde en çok dikkat çeken sevimli maskotlarımız olacaktır.

Doğum Günü için Palyaço

Doğum günlerin animatör palyaçolarımız çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlarlar. Çocukların istedikleri şekilde yüzlerini boyar ve şekilli sosis balon yaparlar.

 

Yılbaşı için Palyaço

Yeni yıla girerken sizler eş, dost, akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla kutlamalarınızı gerçekleştirirken bulunduğunuz ev, restoran, otel vb. mekanlarda çocuklarımıza özel oluşturduğumuz ortamda ebeveyne herhangi bir rahatsızlık vermeden animatör palyaçolarımız tarafından çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Gelin yeni yıla birlikte merhaba diyelim.